The Rock не спира да жъне успехи!

Скалата е участвал в Good Morning America миналата седмица, за да рекламира новия си сериал Ballers
Запитан каква е неговата неосъществена мечта, Скалата е отговорил: ''Да бъда професионален футболист.''

The Rock вече има 50 милиона фенове във Facebook, което е почти два пъти повече от официалната страница на WWE с 25.8 милиона.

Филмът на Скалата, San Andreas, е спечелил 5.4 милиона долара в U.S. бокс офиса миналият уикенд, поставяйки го на шесто място 5 седмици след като бе пуснат по кината. Филмът е спечелил 142 милиона долара досега.

Женският национален отбор на САЩ, който стана Световен шампион, след като победи Япония на финала на Световното първенство по футбол за жени, пусна в Twitter съобщение от Скалата, което той им е пратил преди финала: