Survivor Series 2021 WWEHD Championship
mitko9670
wwehd.info/images/wwehd_title_2016.png


Настоящ шампион - Mr Ibushi


www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_xl_r/public/all/2021/11/20211115_SS_Match_Mens_5V5_date_FC--580f2cdc2cd4eae10635a7126f7a3eeb.jpg


Traditional Survivor Series Elimination Tag Team Match

Team Raw (Seth Rollins, Finn B?lor, Kevin Owens, Bobby Lashley, and Austin Theory) (with MVP) vs. Team SmackDown (Drew McIntyre, Jeff Hardy, King Woods, Happy Corbin, and TBA) (with Madcap Moss)


www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_xl_r/public/all/2021/11/20211112_SS_Match_Womens5V5_FC_Date--7317d8f52f116237f256c0294fa07d27.jpg


Traditional Survivor Series Elimination Tag Team Match

Team Raw (Bianca Belair, Rhea Ripley, Liv Morgan, Carmella, and Queen Zelina) vs. Team SmackDown (Sasha Banks, Shayna Baszler, Shotzi, Natalya, and TBA)


www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_xl_r/public/all/2021/11/20211108_SS_Match_BeckyCharlotte_FC_Date--d73fc7b5899dac5b76a783ce7523d709.jpg


Becky Lynch (Raw Women's Champion) vs. Charlotte Flair (SmackDown Women's Champion)


www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_xl_r/public/all/2021/11/20211108_SS_Match_RomanLashley_FC_Date--b56ec3cd322fd4886f3909a6091ce109.jpg


Big E (WWE Champion) vs. Roman Reigns (Universal Champion) (with Paul Heyman)


www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_xl_r/public/all/2021/11/20211115_SS_Match_RKBroUsos_FC_Date--16e10086a0edbc4e8cd3bbbb3b33c476.jpg


RK-Bro (Randy Orton and Riddle) (Raw Tag Team Champions) vs. The Usos (Jey Uso and Jimmy Uso) (SmackDown Tag Team Champions)


www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_xl_r/public/all/2021/11/20211115_SS_Match_NakamuraBoggsPriest_FC_Date--511e81f77c4bec1f2579cc851e10093d.jpg


Damian Priest (United States Champion) vs. Shinsuke Nakamura (Intercontinental Champion) (with Rick Boogs)



Победител - 5т.
Финишър - 3т.
Победа чрез - 1т.

За двата Survivor Series мача:
Победители: 10 точки
Кои двама ще започнат мача: 6 точки
Кой ще е първият елиминиран от мача: 3 точки
Кои ще са последните двама останали участници в мача: 2 точки


Краен срок - 21.11.2021 (Неделя) 00:00 часа

assets4.sportsnet.ca/wp-content/uploads/2016/07/lesnar_brock_ufc200-1040x572.jpg


Moderator of the year 2018
Moderator of the year 2012
First WWEHD Universal Champion- 1 time
WWEHD Champion - 5 time
 
Ivo All Elite
Traditional Survivor Series Elimination Tag Team Match
Team Raw (Seth Rollins, Finn B?lor, Kevin Owens, Bobby Lashley, and Austin Theory) (with MVP) vs. Team SmackDown (Drew McIntyre, Jeff Hardy, King Woods, Happy Corbin, and TBA) (with Madcap Moss)
Победители:Team RAW
Кои двама ще започнат мача: Finn Balor и Jeff Hardy
Кой ще е първият елиминиран от мача: Happy Corbin
Кои ще са последните двама останали участници в мача: Seth Rollins и Drew McIntyre


Traditional Survivor Series Elimination Tag Team Match
Team Raw (Bianca Belair, Rhea Ripley, Liv Morgan, Carmella, and Queen Zelina) vs. Team SmackDown (Sasha Banks, Shayna Baszler, Shotzi, Natalya, and TBA)
Победители: Team RAW
Кои двама ще започнат мача: Liv Morgan и Shotzi
Кой ще е първият елиминиран от мача: Shotzi
Кои ще са последните двама останали участници в мача:Bianca Belair и Sasha Banks


Becky Lynch (Raw Women's Champion) vs. Charlotte Flair (SmackDown Women's Champion)
Победител -Becky Lynch
Финишър -The Manhandle Slam
Победа чрез -Туш


Big E (WWE Champion) vs. Roman Reigns (Universal Champion) (with Paul Heyman)
Победител -Roman Reigns
Финишър -Spear
Победа чрез -Туш


RK-Bro (Randy Orton and Riddle) (Raw Tag Team Champions) vs. The Usos (Jey Uso and Jimmy Uso) (SmackDown Tag Team Champions)
Победител - The Usos (Jey Uso and Jimmy Uso)
Финишър - Samoan Drop
Победа чрез -Туш


Damian Priest (United States Champion) vs. Shinsuke Nakamura (Intercontinental Champion) (with Rick Boogs)
Победител - Damian Priest
Финишър - The Reckoning
Победа чрез - Туш
WWEHD CHAMPION- 1 Time
 
mitko9670
Traditional Survivor Series Elimination Tag Team Match
Team Raw (Seth Rollins, Finn B?lor, Kevin Owens, Bobby Lashley, and Austin Theory) (with MVP) vs. Team SmackDown (Drew McIntyre, Jeff Hardy, King Woods, Happy Corbin, and TBA) (with Madcap Moss)
Победители:Team RAW
Кои двама ще започнат мача: Finn Balor и Jeff Hardy
Кой ще е първият елиминиран от мача: Happy Corbin
Кои ще са последните двама останали участници в мача: Seth Rollins и Drew McIntyre


Traditional Survivor Series Elimination Tag Team Match
Team Raw (Bianca Belair, Rhea Ripley, Liv Morgan, Carmella, and Queen Zelina) vs. Team SmackDown (Sasha Banks, Shayna Baszler, Shotzi, Natalya, and TBA)
Победители: Team RAW
Кои двама ще започнат мача: Carmella и Shotzi
Кой ще е първият елиминиран от мача: Carmella
Кои ще са последните двама останали участници в мача:Bianca Belair и Sasha Banks


Becky Lynch (Raw Women's Champion) vs. Charlotte Flair (SmackDown Women's Champion)
Победител -Becky Lynch
Финишър -The Manhandle Slam
Победа чрез -Туш


Big E (WWE Champion) vs. Roman Reigns (Universal Champion) (with Paul Heyman)
Победител -Roman Reigns
Финишър -SuperMan punch
Победа чрез -Туш


RK-Bro (Randy Orton and Riddle) (Raw Tag Team Champions) vs. The Usos (Jey Uso and Jimmy Uso) (SmackDown Tag Team Champions)
Победител - RK-Bro
Финишър - RKO
Победа чрез -Туш


Damian Priest (United States Champion) vs. Shinsuke Nakamura (Intercontinental Champion) (with Rick Boogs)
Победител - Damian Priest
Финишър - The Reckoning
Победа чрез - Туш
assets4.sportsnet.ca/wp-content/uploads/2016/07/lesnar_brock_ufc200-1040x572.jpg


Moderator of the year 2018
Moderator of the year 2012
First WWEHD Universal Champion- 1 time
WWEHD Champion - 5 time
 
mitko9670
Победител и новят шампион е - mitko9670
assets4.sportsnet.ca/wp-content/uploads/2016/07/lesnar_brock_ufc200-1040x572.jpg


Moderator of the year 2018
Moderator of the year 2012
First WWEHD Universal Champion- 1 time
WWEHD Champion - 5 time