Преглед на тема
 Принтиране на темата
WWE: Tables, Ladders & Chairs 2019
just_imp0subblle
Logo

www.worldsportsbox.com/wp-content/uploads/2019/03/Screenshot_19-1-1.png

Информация за шоуто

Дата: 15 Декември 2019
Арена: Target Center
Град: Minneapolis, Minnesota

Тематична песен

Плакат

-

Промо видео
-

Мач карта

prikachi.com/images/800/9691800p.png

x2 WWEHD Champion
x1 WWEHD Universal Champion

http://wwehd.info/ranks.php
ivoCO
Реших да направя едни прогнози за предстоящия турнир като съм извадил „предполагаемия” мач карт.разбира се на кратко ще е.

1.The New Day vs Robert Roode & Dolph Ziggler

В този мач аз лично давам предимство на Roode и Ziggler не само щото им се кефя но и щото могат да бият New Day ,но мача ще е оспорван и не е много сигурен изхода.

2.Bobby Layshley vs Rusev

Този мач определено е приятната изненада.Като цяло с този мач от федерацията се връщат към славните времена но с много плахи стъпки.смисъл малко връщане към атитюд ерата не излишно за никой.Враждата е сполучлива като цяло.Предимство за Русев,все пак сме Българи! А и този Лейшли никога не съм го харесвал.

3.The Street Profits vs Karl Anderson & Luke Gallows vs Viking Raiders
Тук предимство давам Viking raiders,тези не съм ги следил много.

4.Randy Orton vs Ricochet
Много ясно тук прогнозата е за Randy Orton.

5.Roman Reigns va King Corbin
Този мач ми се иска да е за Корбин,но обективно погледнато,Рейнс е победител.краен победител Рейнс.

6.Becky Lynch vs Naomi
Тука пак няма да разпъвам локуми.
Краен победител Becky Lynch

7.Aj Styles vs Humberto Carrillo
Краен победител Aj Styles

just_imp0subblle
Още един ужасен турнир от страна на WWE, за което въобще не съм развълнуван. Този турнир е направен колкото да запълни мястото, Леснър трябваше да вземе участие в това шоу но изглежда ще му дадът почивка до мелето. Дано бъде екстремен турнир поне, ако си спомняте на екстремни правила нямаше екстрийм рулз мач.. поне тук има такъв!

x2 WWEHD Champion

NassBoy
Върнете кеча на децата!
1. Най-обичам боба, леба и да... гледам!
2. Един от малкото българи бил на WWE Live Event (фукам се иначе)
3. WWEHD Universal Champion x1
4. WWEHD Champion x1

ivoCO
Обявени мачове:

1.Roman Reigns vs. King Corbin-Tables, Ladders, and Chairs match

2.The New Day (Kofi Kingston and Big E) (c) vs. The Revival (Scott Dawson and Dash Wilder)-Tag team match for the WWE SmackDown Tag Team Championship

3.Bray Wyatt vs. The Miz-Singles match

just_imp0subblle
Както си знех още от сега става ясно що за турнир ще бъде.. как може Bray и The Miz в мач за без титла да направят Sada Дори победителят да бъде повече от ясен Миз заслужава да се бие за титлата. Дано поне в петък обявят че титлата ще бъде заложена. Толкова да ми е безразличен този турнир даже мисля, че ще препуснем играта за титлата този път. Нека шампионите се наслаждават до Royal Rumble 2020. Reigns и Corbin така искам тоя Reigns да си изяде пердаха нещо да се контузи да препусне поне мелето, че като гледам в тия сайтове хората яко мислят, че той ще грабне победата. Хайде на манията срещу Брей, където да спечели титлата, но да не я задържа толкова време, както обикновено.. Но тоя Винс, не му омръзна на копелето. Разсмиване

x2 WWEHD Champion

ivoCO
Тъкмо бях решил да участвам в прогнозите но,шанс това явно е сайта сега но ми се иска всичко да си е по старо му без хората които рошат сайта волно или неволно

Отидете до форум