Преглед на тема
 Принтиране на темата
Wrestlemania 34
RoodeClub
i.imgur.com/H9bjaPJ.jpg

Дата: 8 април
Локация: New Orleans, Louisiana

www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_l/public/all/2018/03/20180323_WM34_Lesnar_Reigns--f92b843c4ed83f621e63324cacbf3fc8.jpg
Universal Championship
Brock Lesnar vs. Roman Reigns

www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_l/public/all/2018/03/20180323_WM34_AJ_Styles_Nakamura--69e69d6d6f6e41a1b05751313b0eddf9.jpg
WWE Championship
AJ Styles vs. Shinsuke Nakamura

www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_l/public/all/2018/03/20180323_WM34_Miz_Finn_Seth--112d27153dccf26787dc8248d2882e11.jpg
Intercontinental Championship
The Miz vs. Seth Rollins vs. Finn Balor

www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_l/public/all/2018/03/20180327_WM34_JinderOrtonRoodeRusev--aaea20a65ea0d533121e63e048c5cf2e.jpg
United States Championship
Randy Orton vs. Bobby Roode vs Jinder Mahal vs. Rusev

www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_l/public/all/2018/03/20180323_WM34_Asuka_Charlotte--48bb58b6b903bd750243db6da3540822.jpg
SmackDown Women’s Championship
Charlotte Flair vs. Asuka

www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_l/public/all/2018/03/20180323_WM34_Kurt_Ronda_HHH_Steph--5f26294c5f4185489517e4c9e50c745b.jpg
Kurt Angle & Ronda Rousey vs. Triple H & Stephanie McMahon

www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_l/public/all/2018/03/20180323_WM34_BarBraun--84f515ac74889fa8e4768ea4efbb0d1a.jpg
Raw Tag Team Championship
Sheamus & Cesaro vs. Braun Strowman and a partner of his choosing

www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_l/public/all/2018/03/20180327_WM34_UsosNewDay--38b91ec9fdac103e58b16722a37a8b7f.jpg
SmackDown Tag Team Championsship
The Usos vs. The New Day vs. The Bludgeon Brothers

www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_l/public/all/2018/03/20180323_WM34_AlexaNia--17f26f2f270b13a9df3496f514737f2b.jpg
Raw Women’s Championship
Alexa Bliss vs. Nia Jax

www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_l/public/all/2018/03/20180302_WM34_snickers--ad6501562afecaf5323a25e90a6ccd19.jpg
WrestleMania Women’s Battle Royal

www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_l/public/all/2018/03/20180323_WM34_Andre--b71fa58090ec0c4eae6348af96d20f0c.jpg
Andre the Giant Memorial Battle Royal

www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_l/public/all/2018/03/20180327_WM34_OwensZaynDbShane--abd638a851dd4835b59cb2ab5a1e015d.jpg
Daniel Bryan & Shane McMahon vs. Kevin Owens & Sami Zayn

www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_l/public/all/2018/03/20180323_WM34_CedricMustafa--2f2d30d472b38d80d35d3fa8eadb8b65.jpg
Cruiserweight Championship
Cedric Alexander vs. Mustafa Ali

Редактирана от RoodeClub на 28-03-2018 15:58
WWEHD Championships
WWEHD Champion - 2 Times
Meltzer's Champion - 3 Times

434
Всеки път в който видя някой от тия японци на банер кринджвам жестоко. Дано Сина-Тейкър е МЕ, защото няма да стоя до 6-7 за да гледам Рейнс или някакви жълтури джендъри.
WWEHD.INFO

3 TIMES WWEHD.CHAMPION
1 TIME UNIVERSAL CHAMPION

First reign-31 Days(26.01.15-25.02.15)
Second reign- 69 Days(18.06.15-25.08.15)
Third reign - 52 Days (02.07.16-22.08.16)
Fourth reign - 71 days (21.11.17-30.01.18)
Total days as Champion-223

http://CMPunk.com
The Dark Lord
Това което усещам на КМ е че бая титли ще се сменят за което вече е време силно се надявам да видим Такер във един последен мач и да си тръгне със победата много искам KIllian Dain да спечели Andre The Giant ама това е запазено за Aleister Black дано се получи приятен за гледане турнир задължително пропускам спойлер на какъвто и да било мач Smile

Yulian
От няколко дни се каня да коментирам build-а на турнира до сега и честно казано не съм особено очарован, почти нищо не ме впечатли, надявам се че за 2 седмици ще оправят нещата, но това звучи нереалистично, рядко WWE успяват да вдигнат интереса към което и да е PPV в последните епизоди на RAW и SD.

Започвам с враждата между Nakamura и AJ Styles. Нека започнем с това, че банера им е супер cringe и е гнусен за гледане. Nakamura е мъчителен, не само на микрофона, но и на ринга, пълни го*на през тези 2 седмици. Нищо значително не направи. Същото важи и за Styles, който е пълна боза от 1 година насам. Враждата им е голямаtа тъпня, за нищо не струва, не се усеща че е за най-великата титла в историята на професионалният кеч.

Lesnar и Reigns са добре, segment-ите не са хич зле, но не мисля че ще е правилно решение да закрие най-големият кеч турнир. Сериозно... началото и краят на такива големи турнири винаги се помнят повече от mid-card-а, а едва ли някой иска да си спомня как за 4-та поредна година Reigns закрива този турнир. По-добре сложете Styles и Nakamura, Styles да бие и като цяло краят ще е малко по-добре, а перфектният край ще е между Taker и Cena/

Asuka и Charlotte като build нищо не предлагат. Asuka продължава да се фокусира върху представянето си в RAW, вместо да се съсредоточи върху синият бранд. Напълно излишна е в RAW, никой не иска да я гледа там, защото предизвика другият шампион, пък и всичките жени в RAW бяха премазани за по-малко от месец, няма какво да се коментира. Сега Asuka ще се бие с едни и същи в SD, след като вземе титлата от Charlotte. Нейната серия проваля всичко, защото женският roster на двата бранда е прекалено малък и ги побеждава всичките, а във всеки мач в който е замесена ни става ясно, че тя ще победи, защото няма кой да я спре. Това не е NXT...

Няма какво да се каже за Bryan, Shane, Owens и Zayn. Изобщо не искам да ги гледам, само леко Bryan предизвиква интерес, но като цяло не мисля че е добра идея такъв мач да се състои. Все пак ще е добро начало за Bryan като in-ring performer след онази контузия. Самото 'строене' на враждата е много зле по мое мнение.

Много голям проблем е, че Rusev няма да има важен мач на WM, а е най-OVER кечистът в WWE. Дано след WM вземе някакъв push.

Bliss и Nia няма да е интересен мач, враждата обаче може да се окаже стабилна.ю

Общо взето имат нужда от разнообразие. Единствено, от останалите неща, мога да похваля враждите за mid-card титлите, които не са зле, всичко друго е тотален дроп. Cruiserweight-ите и тая година ще са в кикоф-а, отборните титли ще ги видим, ама в RAW са много зле когато говорим за отбори.
i.imgur.com/ptqyAa1.png

The Dark Lord
Само се моля гъвкавия Балър да не печели ИК титлата искам Ролинс да я спечели после Миз да си я върне и след това Джерико да се завърне във компанията да имат мач със Миз за титлата и Джерико да стане 10 кратен ИК шампион Smile

calnex
На хартия турнирът напълно отвява миналогодишното издание. Двата главни мача са точно това, което исках да видя, и нямам търпение за всеки един от тях.

Reigns vs. Lesnar - През 2015 двамата направиха може би най-добрия мач за годината в WWE. Няма човек в цялата компания, който да sell-ва beating по-добре от Reigns, и същевременно няма човек в цялата компания, който да прави beating по-добре от Lesnar. Това само по себе си отново предразполага към невероятна динамика и се надявам да видим един страхотен brawl. Reigns се издигна изключително много в очите ми с някои от представянията си през 2017 и определено ще съм за него в мача.
Styles-Nakamura - Мачът им в Tokyo Dome преди две години беше един от любимите ми за годината. НО макар и шансът да се доближат до него да граничи с нулата, няма как да не съм развълнуван за мача. Почти не съм гледал двамата през 2017, затова и ще ми бъде интересно да видя какво ще ни представят в тази среща.
Owens-Zayn - Двамата имат отлична сработка помежду си и редица страхотни мачове един срещу другиго. Едва ли този ще направи изключение, освен ако не набутат Shane в него, който ми направи много лошо впечатление срещу AJ миналата година.
i.imgur.com/NntBnbJ.jpg

WWEHD.info
Undefeated streak 7-0
Победител в „Rename 5“
Победител в „Euro 2016 Predictions“
Победител в „WWEHD Tough Enough“
Победител в „Зарадвай mr_enchev 6“
Победител в „WWEHD Дебати 2016“
Победител в „WWEHD Battle Royal Rumble Сезон 5“
Победител в „WWEHD Дебати 2017“
Победител в „RoyalRumbleHD Challenger 2018“
Сребърен медалист в „Стани Спамер 2“
Сребърен медалист в „WWEHD Orator“
Сребърен медалист в „Лауреат на Амерпс“
Сребърен медалист в „Познай Кечиста 2“
Сребърен медалист в „Кой е този кечист?“
Сребърен медалист в „RoyalRumbleHD Challenger 2016“
Бронзов медалист в „WWEHD Дебати 2015“

WWEHD Federation
Old WWEHD World Heavyweight Champion (1 time)
Old WWEHD Hardcore Champion (1 time)

WWEHD Prediction Championship
WWEHD Champion (2 times, current)
WWEHD Universal Champion (2 times)
WWEHD Meltzer's Champion (3 times)

WWEHD Slammy Awards
Карък на годината 2015
Завръщане на годината 2015
Федерация на годината 2015
Потребител на годината 2016
Най-прогресиращ потребител на годината 2016
Колаборация на годината 2016
Вражда на годината 2016
Фен на годината 2017

WWEHD IMO
Потребител на годината 2017

Moneymaker
Кардът е повече от приличен тая година.Имаме цели четири мача които могат да предложат интересни неща. Reigns/Lesnar, Styles/Nakamura, Miz/Balor/Rollins, Orton/Roode/Mahal/Rusev.Като последният мач става с една идея по-непредвидим с добавянето на Русев в него.ИК мачът би трябвало да къса и мъкне ако всичко се случи по план.Двата главни мача трябва да доставят.От тези сблъсъци виждам поне 2 смени.Има голям шанс Рейнс да вземе титлата, също и предчувствам, че ще има нов шампион на щатите.От другите мачове Charlotte/Asuka, Cesaro & Sheamus/Strowman и Owens & Zayn/ Shane & Bryan също предизвикват интерес дори и малък.Има доста въпросителни.Кой ще си партнира с Браун, дали Браян ще покаже завидно представяне след толкова много време извън ринга.Ще свърши ли стрийка на Аска и ще кешне ли Кармела най-после куфара си.Двата батъл рояла могат и да бъдат приятни, да видим какви женски ще присъстват, най-вероятно и от NXT ще влязат в мача.Предполагам ще видим стари муцуни отново.

Като казах тези всички неща Манията на пръв поглед разполага с кард който е над средното ниво за WWE.Каква ще бъде реализацията е най-важното.Отделно има шанс да видим Cena/Undertaker, което ще е черешката на тортата макар и в толкова късен етап да се случи.

WWEHD Championship (1 time)
WWEHD Meltzer's Championship (2 times)
Най-хубава профилна снимка на годината ( 2014, 2015)
Фен на годината (2016)
Мейн-евентър на годината (2016, 2017)
Вражда на годината (2016) Админи с/у Потребители
Игра на годината ( 2017 - Шампионска Лига)
Победител в „WWEHD Tough Enough 2017 “
Победител в "Лигата на Агента "
Победител в " Стани Main Eventer 3 "
Победител в " Шампионска Лига Групова Фаза 2015/2016 "
Сребърен медалист в " WWEHD Orator 2016 "
Сребърен медалист в " Euro 2016 Predictions"
Бронзов медалист в " WWEHD Rename 2016"
Бронзов медалист в " WWEHD Tough Enough 2016"
Бронзов медалист в " WWEHD Дебати 2016 "
5 Звезден мач vs undertakker на 8 Март 2017 (Chess)

RoodeClub
Има голяма вероятност това да е последната ми Мания, която ще гледам като активен кеч фен, така че се надявам да е хубава, каквато изглежда от card-a. Интересът ми е насочен главно към мачовете за двете главни титли, както и към каквото ще се случи с BRAAAUN и който и да е партньорът му. Интересна история се получава и между Сина и Гробчо, като макар и без мач засега, може да се разиграе нещо голямо, от WWE зависи дали ще се възползват от възможностите.
WWEHD Championships
WWEHD Champion - 2 Times

Yulian
Половин час се чудех какво да напиша... и реално няма какво. Много ниски са ми очакванията, повечето build-ове, ако въобще имаше такива, не ми харесаха особено. Карда е силен, но всичко преди това е средна работа. Надявам се, че ще се получи добра Мания.
i.imgur.com/ptqyAa1.png

thexspecial
Доста интересен кард.
Мейн Евента няма нужда да го коментираме. Мачовете, които очаквам с най-голямо нетърпение са мача за IC титлата между Миз, Ролинс и Балър. Очаквам най-после Балър да вземе някаква титла. За Ролинс също ще се радвам, но аз съм по-голям фен на Балър и затова ще се надявам той да я вземе. Накамура - Стайлс, този мач трябва да обере точките за вечерта. Очаквам наистина много добър мач, като тези от NJPW преди някоя друга година между двамата. Надявам се Накамура да вземе титлата, защото вече честно казано Стайлс ми стана леко скучен. Мача за US титлата също се очаква да бъде добър. Иска ми се нашето момче да вземе титлата, но пък от друга страна, ако Накамура вземе WWE титлата, защо Русев да не се забърка във вражда с него? Shock Тук нямам фаворит. Браян, Шейн - Оуенс и Сами - този мач също ще бъде, не по-малко интересен от другите. Разбира се всички очакваме Браян и Шейн да победят, все пак това е повторният дебют за Браян на WWE ринга, надявам се подобаващо да завърши мача.

Като цяло доста интересен кард. Надявам се да се получи интересен турнир.
i.imgur.com/GaRvjwD.jpg

WWEHD.INFO
Победител в ,,Rename 6"
Победител в ,,Познай песента"
Победител в ,,Euro 2016 Predictions"
Победител в ''WWEHD 8 Ball Pool Tournament - СЕЗОН 1''
Сребърен медалист в ''Като Две Капки Вода - Сезон 2''
Сребърен медалист в ''WWEHD Tough Enough 2016''
Сребърен медалист в ''Лигата на Агента 1''
Бронзов медалист в ''WWEHD Orator 2016''
WWEHD Meltzer's Champion (1 time)
Old WWEHD Federation - Hardcore Champion (2 times)
LOL момент на годината (2017)
Вражда на годината (2017)

mr_enchev
Тъй като от Мелето насам не съм гледал нищо освен Текйковъра снощи, по билда няма какво да коментирам. Радвам се, че нашето момче участва в мач за титла, въпреки, че шанса да спечели е малък. Надявам се поне хубава ентерада да направи. Партньора на Браун също е интересно поприще за обсъждане. Чуха се имената на биг Шоу и Рей Мистерио. И Шоу е по-приемлив. Нищо лично но Рей не го харесвам. Джерико също би бил вариант тъй като ще даде тласък на Браун. А защо не да стане сам отборен шамион? Шейн и Браян трябва да се пазят да не пострадат понеже опонентите им са хора които диктуват темпото. Бог и Богинята с/у Олимиоеца и Ронда. Това ще е нещото заради което ще гледат ине кеч фенове и тези които плюят сегашните звезди (Историк поздрави) . А ентерадата на боговете само заради нещо си заслужава всичко! Стайлс - Накимура също ще го гледам (още помня онзи техен мач от WK). Рейнс даже не съм го гледал тъй че ще си замълча.
Игри и конкурси:
RENAME 3 - WINNER
WWEHD FIGHTER 2015
KING OF THE SITE 2015
WWEHD BATTLE ROYAL СЕЗОН 4
ПОБЕДИТЕЛ В СТАНИ МЕЙН-ЕВЕНТЪР 6

Награди слами:
ПОТРЕБИТЕЛ НА ГОДИНАТА ЗА 2014
АВТОР НА ТЕМА НА ГОДИНАТА 2014 - WWE КОМЕДИЯ
ПОТРЕБИТЕЛ НА ГОДИНАТА ЗА 2015
АВТОР НА ТЕМА НА ГОДИНАТА 2015
НАЙ-ПРОГРЕСИРАЩ ПОТРЕБИТЕЛ ЗА 2015
ПОСЛАНИК НА САЙТА ЗА 2015
МОМЕНТ НА ГОДИНАТА ЗА 2015 - АЗ СТАВАМ МОДЕРАТОР
КОЛАБОРАЦИЯ НА ГОДИНАТА ЗА 2015 (С HYPNOZE)
ФЕДЕРАЦИЯ НА ГОДИНАТА ЗА 2015 - WWEHD Federation
ВРАЖДА НА ГОДИНАТА ЗА 2016 (АДМИНИ С/У ПОТРЕБИТЕЛИ)
КОНКУРС НА ГОДИНАТА ЗА 2016 - WWEHD Дебати 2016
ИГРА НА ГОДИНАТА ЗА 2016 - Royal RumbleHD Challenger 2016
КОНКУРС НА ГОДИНАТА ЗА 2017 - WWEHD Дебати 2017 (с RoodeClub)

https://www.twitch.tv/mr_enchev
elshaarawy92
Седмичните шоута по принцип не ги гледам и не знам как са били изградени враждите, но мачовете се очертават да бъдат интересни. Мисля да изгледам всеки един мач и се надявам да не остана разочарован.
i.imgur.com/QeaJ4zy.png

WWEHD.info
WWEHD Fighter 2016
WWEHD Meltzer's Champion (2 times)
Победител в "Royal RumbleHD Challenger 2017"
Победител в ''Шампионска Лига Сезон 2016/2017''

WWEHD Slammy Awards
2017:
Игра на годината - Premier League 2017/18 - Прогнози

RoodeClub
Резултати
Universal Championship Match
Brock Lesnar (c) def. Roman Reigns

Raw Tag Team Championship Match
Braun Strowman & Nicholas def. Cesaro & Sheamus (c)

WWE Championship Match
AJ Styles (c) def. Shinsuke Nakamura

Raw Women's Championship Match
Nia Jax​ def. Alexa Bliss (c)

Tag Team Match
Daniel Bryan & Shane McMahon def. Kevin Owens & Sami Zayn

The Undertaker def. John Cena

SmackDown Tag Team Championship Triple Threat Match
The Bludgeon Brothers def. The Usos (c) and The New Day

Mixed Tag Team Match
Kurt Angle & Ronda Rousey def. Triple H & Stephanie McMahon

United States Championship Fatal 4-Way Match
Jinder Mahal def. Randy Orton (c), Bobby Roode & Rusev

SmackDown Women’s Championship Match
Charlotte Flair (c) def. Asuka

Intercontinental Championship Triple Threat Match
Seth Rollins def. The Miz (c) and Finn Bálor

Naomi wins the First-Ever WrestleMania Women’s Battle Royal (Kickoff Match)

Cedric Alexander def. Mustafa Ali to win the WWE Cruiserweight Championship (Kickoff Match)

"Woken" Matt Hardy wоn the Andre the Giant Memorial Battle Royal (Kickoff Match)

WWEHD Championships
WWEHD Champion - 2 Times

calnex
IC мачът беше много добър opener, който си изпълни целта отлично. Вкараха динамика в мача, публиката реагира стабилно и изобщо ми хареса. ***1/2
Asuka-Charlotte също беше здрав мач. Много ми допадна по-stiff играта на Asuka, дори се надявах, че тя ще спечели, но все пак оставам доволен от сблъсъка, като единствено при края ми се искаше да вкарат малко повече драма. ***1/2
Mixed Tag Team мачът беше в пъти по-добър, отколкото очаквах. След като сутринта четох мнения в 411 и Cagematch за турнира, се шокирах, виждайки колко много положителни отзиви е получил именно този мач, но наистина си ги заслужи напълно. Прекрасна heel игра от Stephanie и HHH, много добър FIP сегмент с Angle, а hot tag-ът на Ronda беше уникален. Показа доста завидна офанзива като за жена (все пак се е била в UFC). Към края също имаше непредвидимост и като цяло това за мен беше мачът на вечерта. ****1/4
Cena-Taker също ме изненада (но не като качество, а като booking). Не очаквах Cena да бъде squash-нат за толкова кратко време от на практика уж пенсионирал се кечист. Не мога да кажа, че съм доволен от това, което видях, но може би беше по-добрият вариант от 20-минутен мач. NR
От мача на Bryan видях само моментите с него, в които налагаше Zayn. Не е загубил форма момчето. Лично за мен е един от най-великите кечисти на ринга, но ще видим дали ще изпъкне с добро качество на мачовете оттук нататък. NR
Styles-Nakamura - „технически“ нямаше нищо толкова лошо в мача, направиха си ходовете, но липсваше всякакъв heat и реакция от публиката на това, което се случваше на ринга. Доста муден мач, очаквах повече и от двамата, тъй като срещата им в Tokyo Dome беше от първа класа. Това беше първият мач на Nakamura в WWE, който гледах, от този с Roode от януари миналата година и не знам какви ги е вършил досега, но не му пукаше особено за мача. Завършекът беше жалък - направо от нищото без никаква драма или нещо по-епично. Този мач е дефиницията на разочарование. Поне събитията след мача бяха интересни, дано все пак двамата се раздадат в реванша си (ако имат такъв). ***
Към Brock-Reigns също имах явно прекалено високи очаквания, но тях не мога да ги виня толкова, тъй като определено мачът им беше по-динамичен и представянето им - по-добро, но booking-ът на мача беше под всякаква критика. Започнаха добра, обаче след това мачът се превърна в тотален finisher fest (над десет finisher-а бяха забити, ако не се лъжа), като буквално след всеки kickout от finisher следваше нов finisher. Изобщо не ми хареса като структура. Мачът им от WM31 беше невероятен, защото беше як въргал и получи добър booking за всекиго, обаче тук случаят не беше такъв. Reigns не излезе много силен от двубоя и това развитие на обстоятелствата ме навежда на мисълта, че почти със сигурност ще има и нов реванш. Не виждам смисъл да бавят момента на Reigns след цялото това изграждане, но дано поне в следващия си мач пресъздадат поне част от магията на класиката си от WM31. ***1/4

7/10 ми е оценката за шоуто, като съм на мнението, че се получи най-добрата WrestleMania от 31-вото издание насам. Ако двата главни мача не бяха разочаровали, може би щеше да бъде минимум в top 3 на най-добрите WrestleMania's за всички времена.
i.imgur.com/NntBnbJ.jpg

WWEHD.info
Undefeated streak 7-0
Победител в „Rename 5“
Победител в „Euro 2016 Predictions“
Победител в „WWEHD Tough Enough“
Победител в „Зарадвай mr_enchev 6“
Победител в „WWEHD Дебати 2016“
Победител в „WWEHD Battle Royal Rumble Сезон 5“
Победител в „WWEHD Дебати 2017“
Победител в „RoyalRumbleHD Challenger 2018“
Сребърен медалист в „Стани Спамер 2“
Сребърен медалист в „WWEHD Orator“
Сребърен медалист в „Лауреат на Амерпс“
Сребърен медалист в „Познай Кечиста 2“
Сребърен медалист в „Кой е този кечист?“
Сребърен медалист в „RoyalRumbleHD Challenger 2016“
Бронзов медалист в „WWEHD Дебати 2015“

WWEHD Federation
Old WWEHD World Heavyweight Champion (1 time)
Old WWEHD Hardcore Champion (1 time)

WWEHD Prediction Championship
WWEHD Champion (2 times, current)
WWEHD Universal Champion (2 times)
WWEHD Meltzer's Champion (3 times)

WWEHD Slammy Awards
Карък на годината 2015
Завръщане на годината 2015
Федерация на годината 2015
Потребител на годината 2016
Най-прогресиращ потребител на годината 2016
Колаборация на годината 2016
Вражда на годината 2016
Фен на годината 2017

WWEHD IMO
Потребител на годината 2017

Moneymaker
Турнира бе добър, защото мисля, че ни изненадаха с ключовите и най-чакани мачове.
Каквото и да си говорим масово се очакваха победи за Рейнс и Накамура. За Балор или запазване на Миз, за Ортън или Русев, за Асука. А стана точно обратното. Не казвам, че е непременно добро, но иначе щяхме да ревем, че всичко било ясно и предвидимо.
Някои мачове не ставаха за ППВ, какво да кажем за Кечмания, но имаше и запомнящи се моменти.
Най-добрите мачове за мен са, Miz/Balor/Rollins, Mixed Match-a, Charlotte/Asuka и Bryan/Shane vs. Owens/Zayn.Тези двубои гледах с най-голям интерес.За жалост не мога да кажа същото за двата главни мача.В единият мач за титлата на федерацията видяхме бавно темпо, но пък търн-а на Накамура успя малко да замаже положението сега ако продължат враждата между него и Стайлс ще стане нещо интересно.В главният мач станахме свидетели на Finisher spamfest! Това беше прекалено тези така наречени финишъри вече губят специалноста си.Евалата обаче за избора на победител!

От всичките мачове само победите на Строуман и Шейн/Браян излезнаха както се и очакваше може би и на Ная Джакс.Останалите резултати си бяха от шок до сензация.Поздравления отдавна не бях виждал толкова непредсказуемо шоу на WWE!

WWEHD Championship (1 time)
WWEHD Meltzer's Championship (2 times)
Най-хубава профилна снимка на годината ( 2014, 2015)
Фен на годината (2016)
Мейн-евентър на годината (2016, 2017)
Игра на годината ( 2017 - Шампионска Лига)
Победител в „WWEHD Tough Enough 2017 “
Победител в "Лигата на Агента "
Победител в " Стани Main Eventer 3 "
Победител в " Шампионска Лига Групова Фаза 2015/2016 "
Сребърен медалист в " WWEHD Orator 2016 "
Сребърен медалист в " Euro 2016 Predictions"
Бронзов медалист в " WWEHD Rename 2016"
Бронзов медалист в " WWEHD Tough Enough 2016"
Бронзов медалист в " WWEHD Дебати 2016 "
5 Звезден мач vs undertakker на 8 Март 2017 (Chess)

thexspecial
Много интересна и добра Мания за мен. Това беше единствената Мания в последните 3 години, която ми хареса толкова много.
Най-интересното беше, че WWE ни изненадаха, но не толкова приятно. От загубата на Накамура не съм толкова разочарован, но от победата на Леснър, определено съм много разочарован. Сега пак няма да видим Universal титлата в скоро време.
Много добър мач като за начало за Intercontinental Championship. Ролинс, Балър и Миз направиха един доста невероятен мач. Най-много се радвам, че най-после титлата смени притежателя си. Очаквам горе-долу дълъг рейн на Ролинс с титлата, защото определено ще прави невероятни мачове за нея с хора като Балър, примерно евентуална вражда с Джеф Харди след време, ще бъде уникално.
Разочарован съм от новият US Champion, но донякъде наистина го очаквах и до последно в прогнозите мислех да пиша Jinder. Беше си ясно, че нашето момче няма да спечели титлата, но все пак имах някаква надежда.
Мача по двойки просто си беше МАЧА НА ВЕЧЕРТА! Уникално хийл представяне от страна на Стефани и Трите Хикса, а за Ентрънса няма какво да говорим, Хиксовете няма лош Ентрънс. Този мач просто обра точките.
Имах големи очаквания за мача за SmackDown Tag Team титлите, особено заради Усотата, защото в последно време правеха уникални мачове. За жалост обаче Rowan и Harper са машини и не вярвам Усотата скоро да им вземат титлите.
За мача на Сина и Гробчо, просто наистина съм разочарован. Въпреки всичко, евала на Гробаря, че на такава възраст все още продължава да бъде на ринга на WWE. Сина горкия като го видя и леко се по наака, само по погледа си личеше Разсмиване Наистина не очаквах толкова кратък мач.. Но от друга страна, победата на Тейкър си беше заслужена, защото след загубата от Леснър тръгна много надолу.

Като цяло на мен ми хареса турнира, но оценката ми е 8/10.
i.imgur.com/GaRvjwD.jpg

WWEHD.INFO
Победител в ,,Rename 6"
Победител в ,,Познай песента"
Победител в ,,Euro 2016 Predictions"
Победител в ''WWEHD 8 Ball Pool Tournament - СЕЗОН 1''
Сребърен медалист в ''Като Две Капки Вода - Сезон 2''
Сребърен медалист в ''WWEHD Tough Enough 2016''
Сребърен медалист в ''Лигата на Агента 1''
Бронзов медалист в ''WWEHD Orator 2016''
WWEHD Meltzer's Champion (1 time)
Old WWEHD Federation - Hardcore Champion (2 times)
LOL момент на годината (2017)
Вражда на годината (2017)

RoodeClub
Това да видиш как и двамата японци, уж сигурни победители, губят на най-големия турнир си е удоволствие. Не качеството на мачовете направиха тази Мания добра, а неочакваните моменти - вече споменатите две загуби, както и тази на Рейнс (който ще спечели титлата на шоуто в Саудитска Арабия, така че е ehh), та дори и избора на BRAAAAAUN за партньор. Не очаквам Мелцър или някой друг лидер на смаркски култ да даде 5 звезди на някой мач, но пък със сигурност ще има неща, които ще се помнят дълги години.
WWEHD Championships
WWEHD Champion - 2 Times

Отидете до форум