Преглед на тема
 Принтиране на темата
NXT TakeOver: Brooklyn III
Moneymaker
Дата: 19 август
Място: Brooklyn, New York

www.wwe.com/f/styles/talent_champion_xl/public/all/2017/07/20170718_NXTtakeover_BK_RoodeMcIntyre--67a0bf338019e39ebaf87c883ba6193b.jpg
NXT Championship
Bobby Roode vs. Drew McIntyre

www.wwe.com/f/styles/talent_champion_xl/public/all/2017/07/20170725_NXTtakeover_BK_AsukaEmber--09683ee12a2e8a67d531f695363fded5.jpg
NXT Women's Championship
Asuka vs. Ember Moon

www.wwe.com/f/styles/talent_champion_xl/public/all/2017/08/20170801_NXTtakeover_BK_AOP--457c70a8cba8b867e322e2ca03122a80.jpg
NXT Tag Team Championship
Authors Of Pain (Akam & Rezar) (c) (w/Paul Ellering) vs. SAnitY (Alexander Wolfe & Killian Dain) (w/Nikki Cross)

www.wwe.com/f/styles/talent_champion_xl/public/all/2017/08/20170731_NXTtakeover_BK_AleisterBlackItami--6c686b013165192b3c9437c9f6ee0d74.jpg
Aleister Black vs. Hideo Itami

www.wwe.com/f/styles/talent_champion_xl/public/all/2017/08/20170731_NXTtakeover_BK_GarganoAlmas--71caed8348603461fbbbb604fb7c5fd4.jpg
Johnny Gargano vs. Andrade “Cien” Almas

Редактирана от RoodeClub на 10-08-2017 09:28
i.imgur.com/zJg9eOd.gif

WWEHD Championship (1 time)
WWEHD Meltzer's Championship (1 time)
Най-хубава профилна снимка на годината ( 2014, 2015)
Фен на годината (2016)
Мейн-евентър на годината (2016)
Вражда на годината (2016) Админи с/у Потребители
Победител в „WWEHD Tough Enough 2017 “
Победител в "Лигата на Агента "
Победител в " Стани Main Eventer 3 "
Победител в " Шампионска Лига Групова Фаза 2015/2016 "
Сребърен медалист в " WWEHD Orator 2016 "
Сребърен медалист в " Euro 2016 Predictions"
Бронзов медалист в " WWEHD Rename 2016"
Бронзов медалист в " WWEHD Tough Enough 2016"
Бронзов медалист в " WWEHD Дебати 2016 "
5 Звезден мач vs undertakker на 8 Март 2017 (Chess)

Moneymaker
NXT Championship
Bobby Roode vs. Drew McIntyre
- Опаалянка, това е първият мач от рейн-а на Рууд в който вече има реална опастност " Glorious " да загуби титлата си.Като човек който следи НХТ г/д редовно, мога да кажа, че царуването на Боби си беше сила и направи интересни сегменти и 2 силни мача на ППВ-тата.Много исках да има тройна заплаха с участието на Стронг, просто е ясно, че щеше да стане масовият въргал.Мисля, че е време за нов шампион и Дрю е точната опция, като след това се очаква Рууд да бъде прехвърлен в МЕ ростера, защото си е на годинки и просто му е време да е там вече.Чисто като мач не очаквам нещо мноого добро, но дано поне представянето е стабилно и да се сработят двамата.

NXT Women's Championship
Asuka vs. Ember Moon
- Време е и тук да видим смяна.Рейна на Аска се проточи твърде много време, но вече се чудя дали някога ще бъде туширана чисто.Тя доста ми напомня на модифицираната версия на Сина преди 10-тина години.Адската доминация, но Ембър заслужава да види и тя един рейн, като дори този мач очаквам да не е с чист финал, но се надявам да има нова шампионка.Мачът се очертава да е зрелище (за критериите на женските в днешно време)

NXT Tag Team Championship
Authors Of Pain (Akam & Rezar) (c) (w/Paul Ellering) vs. SAnitY (Alexander Wolfe & Killian Dain) (w/Nikki Cross)
- Марк съм на Санитанците и ще викам твърдо за тях.Авторите на болката са бахти доминантният тийм и тук като горният мач си мисля, че може да няма чист финал, но пък в НХТ избягват такива " Fuck finish " истории, но силно се надявам да видим нови шампиони.Авторите и те съвсем скоро ще влизат в МЕ ростера, а и в последно време НХТ набавя с доста отбори, така че няма да е голяма загуба за таг дивизията им.

Aleister Black vs. Hideo Itami - Ето това вече е мач, който има предпоставките да бъде най-добрият за шоуто.Двама адски талантливи кечиста, а стиловете им са доста сходни.Като победител виждам Алистър-чо.Понеже лично мен ме кефи повече като визия и поведение от Итами, а и изглежда, че ще го пушват доста.Мачът наистина има шанса да стане един от най-добрите в WWE за тази година, ако им дадат повечко време.

Johnny Gargano vs. Andrade “Cien” Almas - Мач който е лишен от всякакъв хайп и заряд, но като игнорираме туй, може да се получи нещо приятно за окото.Алмас и Гаргано са способни кечисти които биха могли минимум да зарадват смарковете с динамичен и елегантен сблъсък.Победата според мен ще отиде в Гаргано, защото се вижда, че опитват да го направят top babyface-a на NXT.Алмас радва като хийл, но е ясно на 99 %, че е в мача само за да може да джобне и Гаргано да се издигне с неговата първа солова победа на ППВ.
i.imgur.com/zJg9eOd.gif

WWEHD Championship (1 time)
WWEHD Meltzer's Championship (1 time)
Най-хубава профилна снимка на годината ( 2014, 2015)
Фен на годината (2016)
Мейн-евентър на годината (2016)
Вражда на годината (2016) Админи с/у Потребители
Победител в „WWEHD Tough Enough 2017 “
Победител в "Лигата на Агента "
Победител в " Стани Main Eventer 3 "
Победител в " Шампионска Лига Групова Фаза 2015/2016 "
Сребърен медалист в " WWEHD Orator 2016 "
Сребърен медалист в " Euro 2016 Predictions"
Бронзов медалист в " WWEHD Rename 2016"
Бронзов медалист в " WWEHD Tough Enough 2016"
Бронзов медалист в " WWEHD Дебати 2016 "
5 Звезден мач vs undertakker на 8 Март 2017 (Chess)

RoodeClub
Резултати
Drew McIntyre def. Bobby Roode (c) to become the new NXT Champion

Asuka (c) def. Ember Moon to retain the NXT Women's Championship

Aleister Black def. Hideo Itami

SAnitY def. The Authors of Pain (c) to become the new NXT Tag Team Champions

Andrade “Cien” Almas def. Johnny Gargano

WWEHD Fеderation
Сценарист на WWEHD Federation
Главен оперативен директор на WWEHD Federation
WWEHD Federation Tag Team Champion - 2 Times
WWEHD Federation Hardcore Champion - 2 Times