Преглед на тема
 Принтиране на темата
NXT TakeOver: Chicago
Moneymaker
www.wwe.com/f/styles/wwe_show_logo_med/public/all/2017/05/NXT_Takeover_Chicago--c2abfa280faf711e022338337a308301.png

Дата: 20 май

www.wwe.com/f/styles/talent_champion_xl/public/all/2017/05/20170421_NXTtakeover_CHICAGO_TEMP_roodeitami--fa2f6116e77e386ccfc8a7be11b17997.jpg
NXT Championship
Bobby Roode vs. Hideo Itami

www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_l_FC/public/all/2017/05/20170506_NXTtakeover_CHICAGO_TEMP_TylerBate_PeterDunne--04a8ab05a80ec12b2efc47ee0c50ba60.jpg
United Kingdom Championship
Tyler Bate (c) vs. Pete Dunne

www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_l_FC/public/all/2017/05/20170503_NXTtakeover_CHICAGO_TEMP_womenstriple--fa711a261f96e88247c7f5215213ba8c.jpg
NXT Women's Championship
Asuka (c) vs. Ruby Riot vs. Nikki Cross

www.wwe.com/f/styles/talent_champion_xl/public/all/2017/05/20170504_NXTtakeover_CHICAGO_TEMP_tagteam--dc0b077d296c1d4247b770ca89257fb6.jpg
Ladder Match
NXT Tag Team Championship

The Authors of Pain vs. #DIY

www.wwe.com/f/styles/talent_champion_xl/public/all/2017/05/20170516_NXTtakeover_CHICAGO_TEMP_StrongYoung--b65c2296361150f141a09132056823d6.jpg
Roderick Strong vs. Eric Young

Редактирана от RoodeClub на 18-05-2017 16:24

WWEHD Championship (1 time)
WWEHD Meltzer's Championship (1 time)
Най-хубава профилна снимка на годината ( 2014, 2015)
Фен на годината (2016)
Мейн-евентър на годината (2016)
Вражда на годината (2016) Админи с/у Потребители
Победител в „WWEHD Tough Enough 2017 “
Победител в "Лигата на Агента "
Победител в " Стани Main Eventer 3 "
Победител в " Шампионска Лига Групова Фаза 2015/2016 "
Сребърен медалист в " WWEHD Orator 2016 "
Сребърен медалист в " Euro 2016 Predictions"
Бронзов медалист в " WWEHD Rename 2016"
Бронзов медалист в " WWEHD Tough Enough 2016"
Бронзов медалист в " WWEHD Дебати 2016 "
5 Звезден мач vs undertakker на 8 Март 2017 (Chess)

434
Нуждае се от повече Дрю Smile
i.imgur.com/SoKhhXs.png

WWEHD.INFO

3 TIMES WWEHD.CHAMPION

First reign-31 Days(26.01.15-25.02.15)
Second reign- 69 Days(18.06.15-25.08.15)
Third reign - 52 Days (02.07.16-22.08.16)
Total days as WWEHD Champion-152

http://CMPunk.com
RoodeClub
The_434 написа:

Нуждае се от повече Дрю Smile

Следващият шампион ще е той, скоро скоро. Smile

Относно турнира, очаквам да е поредният силен TakeOver, който даже най-вероятно ще е по-висококачествен от последните два. Главният мач може да бъде приятен за гледане ако Итами не се контузи по време на ентрънса си, отборите отново ще се представят на високо ниво и ще изкарат 4+ звезди, а щом ще е Ladder мач ще е дори по-интересно. Женският мач също е там някъде, от него съм най-незаинтересован, но очаквам и там да е стабилна битка.
Изключително нетърпелив съм за Dunne - Bate, тъй като британският Strong Style взе, че ми хареса, а тези двамата са много добри и ще направят зрелище, с надежди Pete да вземе титлата.
Накратко, ще бъде хубав турнир, който може лесно да скрие топката на Backlash!
i.imgur.com/UAIO6qT.gif

WWEHD Fеderation
Сценарист на WWEHD Federation
Главен оперативен директор на WWEHD Federation
WWEHD Federation Tag Team Champion - 2 Times
WWEHD Federation Hardcore Champion - 2 Times

Question Championship Wrestling
First QCW World Heavyweight Champion

Водещ на The WWEHD Podcast

WWEHD Championships
World Champion - 2 Times
Meltzer's Champion - 3 Times

Игри и Конкурси
Undefeated Streak 5-0
Победител в "Познай Кечиста 2"
Победител в "Royal RumbleHD Challenger 2016"
Сребърен медалист в "Rename 5"
Сребърен медалист в "WWEHD Дебати"
Сребърен медалист в ,,Euro 2016 Predictions"

WWEHD Slammy Awards
2015:
Федерация на годината
2016:
Модератор на годината
Вражда на годината - Админи vs потребители
Тема на годинатa - WWEHD Rewind
Колаборация на годината

Moneymaker
Доста съм хайпнат за този спешъл на NXT.Същото обаче не може да се каже за Backlash, защото чисто като очаквания се очертава, отново турнир на НХТ да смазва ППВ-тата в главният ростер, да видим дали тази тенденция ще продължи своето съществуване.

Има едва четири обявени мача, но предполагам ще сложат поне два още.От този кард, всички мачове изглеждат ОК на хартия.При отборите ще гледаме мач със стълби, а както знаем, отборните мачове на ППВ-тата на НХТ почти винаги рулират.Тук обаче очаквам защита на Авторите и преминаването на Гаргано и Чемпа в Рау или Смака.Чисто като мач ще е пълен екшън, дано да видим някой екстравагантен момент.Мачът за UK титлата има предпоставки да е най-добрият мач за вечерта ако му бъде дадено нужно време.Пийт и Тайлър са адски талантливи, ще видим интересна битка на стилове боен срещу техника като тук везните клонят към победа за Дън и нов шампион, но пък от друга страна все още Бейт не е направил кой знае колко голям и запомнящ се рейн, така че ще видим.Тройният мач между жените ще бъде ОК, но хайде вече някоя да вземе титлата от Аска, просто адски забуксуваха на място и в момента наистина не виждам коя може да вземе титлата от японката, но най-логичният буукинг би бил тук да видим нова шампиона в лицето на Ники Крос, която да тушира Руби Риот, за да не бъде наранена японка, която след това може да отиде в Смака около Summerslam.Главният мач се очаква да е по-добър от последният мач на Накамура и Рууд.Очаквам поредната мощна и извергска ентрада на Боби Рууд, да видим какво ще са намислили тоя път.Дали ще видим смяна на пояса, по-скоро не... или поне така ми се иска.Обаче има известна логика и Итами да вземе най-после титлата, след толкова дълго време неуспехи и пречки.Ще видим, дано се сработят и поне се получи приятен сблъсък.От този двубой искам само едно нещо да се случи, а именно да се появи Адам Коул! Сега е момента да му направят един незабравим и шеметен дебют като може след края на МЕ да излезне и да атакува шампиона който и да е той.
Редактирана от Moneymaker на 16-05-2017 02:56

Фен на годината (2016)

RoodeClub
Резултати
The Authors of Pain def. #DIY

NXT Championship
Bobby Roode def. Hideo Itami

NXT Women’s Championship
Asuka def. Ruby Riot and Nikki Cross

Pete Dunne def. Tyler Bate

Roderick Strong def. Eric Young

i.imgur.com/UAIO6qT.gif

WWEHD Fеderation
Главен оперативен директор на WWEHD Federation
WWEHD Federation Tag Team Champion - 2 Times
WWEHD Federation Hardcore Champion - 2 Times

Question Championship Wrestling
First QCW World Heavyweight Champion

Водещ на The WWEHD Podcast

WWEHD Championships
World Champion - 2 Times
Meltzer's Champion - 3 Times

Игри и Конкурси
Undefeated Streak 5-0
Победител в "Познай Кечиста 2"
Победител в "Royal RumbleHD Challenger 2016"
Сребърен медалист в "Rename 5"
Сребърен медалист в "WWEHD Дебати"
Сребърен медалист в ,,Euro 2016 Predictions"

WWEHD Slammy Awards
2015:
Федерация на годината
2016:
Модератор на годината
Вражда на годината - Админи vs потребители
Тема на годинатa - WWEHD Rewind
Колаборация на годината

calnex
Pete Dunne def. Tyler Bate -
Истинска класика, най-добрият мач в Америка за годината, дори бих го определил като един от най-добрите в историята на WWE. Имах чувството, че гледам мач от златните години на ROH на ринга на WWE... Такъв mat wrestling не бях виждал досега, свалям шапка и на двамата. Препоръчвам на всеки фен, който смята, че indy кечистите са нищо повече от spot monkeys, да гледа мача, защото по-добър storytelling може да се види само в Япония. Невероятно разказана история, прекрасна heel игра на Dunne, брутални атаки върху рамото на Bate, страхотен selling, уникална психология (Bate беше outwrestle-нат от Dunne на тепиха и затова вкара в сила high-flying движенията си)... Просто мачът беше приказка. Определено се доближи до петте звезди, невероятен кеч, ако им бяха оставили още десетина минути отгоре, просто mark-out-ът щеше да бъде пълен. WWE MOTY, може би любимият ми WWE мач от Punk-Cena MITB' 11. Pete Dunne е човекът, сериозно, трябва да започна да следя повече британски кеч. Чиста класика. **** 3/4
The Authors of Pain def. #DIY -
Определено беше една класа под предния мач (не че и имаше как), но момчетата се раздадоха и в крайна сметка се получи доста качествен мач. Имаше добри spot-ове, нелоша история, единствено ми се стори, че през голямата си част беше леко муден. Което може би си беше нормално, предвид доминацията на AoP, обаче ми се искаше повече бързина като за ladder мач. Хареса ми, че през самия двубой си имаше tease-ове за turn на Ciampa - като например погледът му, когато двамата с Gargano бяха на тепиха. Такива малки детайли поне според мен направиха мача по-значим. Не ми се искаше #DIY да се разпадат честно казано. Двамата нямаха лош мач в NXT, един от най-добрите отбори в историята на WWE, обаче очаквам с нетърпение враждата между Ciampa и Gargano и съм сигурен, че ще бъде епична. Много добър мач. **** 1/4
i.imgur.com/7wcV9OT.jpg

WWEHD.info
Undefeated streak 5-0
Победител в „Rename 5“
Победител в „Euro 2016 Predictions“
Победител в „WWEHD Tough Enough“
Победител в „Зарадвай mr_enchev 6“
Победител в „WWEHD Дебати 2016“
Победител в „WWEHD Battle Royal Rumble Сезон 5“
Сребърен медалист в „Стани Спамер 2“
Сребърен медалист в „WWEHD Orator“
Сребърен медалист в „Лауреат на Амерпс“
Сребърен медалист в „Познай Кечиста 2“
Сребърен медалист в „Кой е този кечист?“
Сребърен медалист в „RoyalRumbleHD Challenger“
Бронзов медалист в „WWEHD Дебати 2015“

WWEHD Federation
Заместник-главен оперативен директор на WWEHD Federation
Old WWEHD World Heavyweight Champion (1 time)
Old WWEHD Hardcore Champion (1 time)

WWEHD Prediction Championship
WWEHD Champion (1 time)
WWEHD Universal Champion (2 times)
WWEHD Meltzer's Champion (2 times)

WWEHD Slammy Awards
Карък на годината 2015
Завръщане на годината 2015
Федерация на годината 2015
Потребител на годината 2016
Най-прогресиращ потребител на годината 2016
Колаборация на годината 2016
Вражда на годината 2016

http://www.prowrestlingguerrilla.com/
Moneymaker
Ето на това му се казва здраво и извергско ППВ! Евалата на NXT, Евалата на Хънтър, защото в момента те са нещото с което WWE може само да вади дивиденции и да се гордее, понеже положението в двете основни шоута не е много наред и често виждаме грешни и нелогични буукинг решения.Явно за NXT това не важи.Самото издание беше доста стабилно нямаше нито един слаб мач.Дори самият Opening бе доста добре изпипан.Като цяло и победителите бяха правилни, обаче искам да отбележа няколко неща.Мачът за UK титлата е първото, тези двамата буквално младежи се изкормиха на тепиха... показаха, че дори и на тяхната възраст явно имат някакъв придобит опит.Сблъсъкът им бе пълен с екшъни и обрати и най-вече динамиката бе невероятна.Разказаха история на ринга, а това не се вижда много често в WWE и може би поради тоя факт този мач си е известна атракция.Всяка една минута от двубоят ми допадна, победителят беше очакван, но не ни пука предвидимостта, след като ни представиха такова зрелище.Определено един от най-добрите мачове за последните една-две години в WWE.Другото нещо е ситуацията в МЕ! Ебахти касапницата направиха двата отбора, преди време бях негативно настроен, защото мислих, че AoP са адските некадърници, но вече си променям мнението за тях, определено показват завидни неща за така огромните си габарити.Гаргано и Чампа са си класа, този двубой бе фамозен, но най-грандиозният момент бе след самият мач, когато Чампа се обърна срещу Гаргано.... Никога нямаше да го очаквам, защото имат такава химия и се сработваха толкова чудесно като тандем, че това може да е само загуба за отборната дивизия на NXT, но пък добре се получи.Сега поне ще имаме възможност да проследим евентуална програма между Гаргано и Чампа, няма нужда да казвам,че мачовете ще са бижу, дано и промотата и самият build-up на враждата си струват.Останалата част от шоуто не бе лоша, също си беше силна, но не може да се сравнява с екшъна който видяхме в МЕ-а и в мачът за UK титлата.Рууд направи що годе приличен мач с Итами и според мен очаквано рейнът му продължава.Уникален образ е, даже не искам да си мисля какво ще стане ако дебютира в Raw след време като drop-не титлата си.Цялата тая свобода която му дават в NXT, едва ли ще е получи там.Аска от своя страна изглежда все повече като непобедима и доминираща пичка, но може би най-късно на следващият ТейкОувър, ще загуби титлата, защото нещата се проточиха адски дълго.

Като заключение, ще кажа, че това е турнир който съвсем спокойно може да си получи скромната оценка от 9/10 и дори да е кандидат за най-добро шоу на WWE до момента през годината.

Фен на годината (2016)

Отидете до форум