Преглед на тема
 Принтиране на темата
Backlash 2017
RoodeClub
i.imgur.com/L6DQWTk.jpg

Date: May 21

www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_xl_r/public/all/2017/05/20170428_1920x1080_BL_OrtonJinder--ae98daa6421b1e77ea8645dea9878f0d.jpg
WWE Championship
Randy Orton vs. Jinder Mahal

www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_xl_r/public/all/2017/05/20170502_1920x1080_BL_StylesKO--ec79f9b4e4252ba10e596103aca6faf0.jpg
United States Championship
Kevin Owens vs. AJ Styles

www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_xl_r/public/all/2017/05/20170428_1920x1080_BL_UsoBreezango--c6086e1eb766b0508bd44e0fb8e162a3.jpg
SmackDown Tag Team Championship
The Usos vs. Breezango

www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_xl_r/public/all/2017/05/20170509_1920x1080_BL_NakamuraZiggler--efc1304eb5c356888a5cea5ee2318bad.jpg
Shinsuke Nakamura vs. Dolph Ziggler

www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_xl_r/public/all/2017/05/20170509_1920x1080_BL_womens--37f163b26ac3162788f964752d40587d.jpg
Naomi, Charlotte Flair & Becky Lynch vs. Natalya, Carmella & Tamina

www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_l/public/all/2017/05/20170509_1920x1080_BL_ZaynCorbin--a90bc9dcd9038c1fc9a708a744bdf274.jpg
Sami Zayn vs. Baron Corbin

www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_l/public/all/2017/05/20170516_1920x1080_BL_LukeErick--8433a027f981961d53af9efc5c2f1554.jpg
Luke Harper vs. Erick Rowan

www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_l/public/all/2017/05/20170516_1920x1080_BL_DillingerEnglish--4302bc053808354d85f7abba6c2a2fa4.jpg
Kickoff Match
Tye Dillinger vs. Aiden English

Редактирана от RoodeClub на 17-05-2017 14:59
WWEHD Fеderation
Сценарист на WWEHD Federation
Главен оперативен директор на WWEHD Federation
WWEHD Federation Tag Team Champion - 2 Times
WWEHD Federation Hardcore Champion - 2 Times

Question Championship Wrestling
First QCW World Heavyweight Champion

Водещ на The WWEHD Podcast

WWEHD Championships
World Champion - 2 Times
Meltzer's Champion - 3 Times

Игри и Конкурси
Undefeated Streak 5-0
Победител в "Познай Кечиста 2"
Победител в "Royal RumbleHD Challenger 2016"
Сребърен медалист в "Rename 5"
Сребърен медалист в "WWEHD Дебати"
Сребърен медалист в ,,Euro 2016 Predictions"

WWEHD Slammy Awards
2015:
Федерация на годината
2016:
Модератор на годината
Вражда на годината - Админи vs потребители
Тема на годинатa - WWEHD Rewind
Колаборация на годината

Moneymaker
В момента има само един мач който грабва окото и това е Оуенс - Стайлс.Непременно двамата трябва да откраднат шоуто след 25 минутна класика завършваща с победа на Феноменалният.

От останалата част, отборните е ясно, че няма да видим нови шампиони, освен ако не са решили да ни шокират мега зверското.Накамура - Зиглър има предпоставки да е много добър мач откъм кеч качество, може би вторият най-солиден, но победителят е до болка предвидим.Ортън - Махал не мисля и да го коментирам, всичко различно от победа за Ренди в рамките на 5-10 минути може да е голям провал и awkward момент за масовата аудитория на WWE.

WWEHD Championship (1 time)
WWEHD Meltzer's Championship (1 time)
Най-хубава профилна снимка на годината ( 2014, 2015)
Фен на годината (2016)
Мейн-евентър на годината (2016)
Вражда на годината (2016) Админи с/у Потребители
Победител в „WWEHD Tough Enough 2017 “
Победител в "Лигата на Агента "
Победител в " Стани Main Eventer 3 "
Победител в " Шампионска Лига Групова Фаза 2015/2016 "
Сребърен медалист в " WWEHD Orator 2016 "
Сребърен медалист в " Euro 2016 Predictions"
Бронзов медалист в " WWEHD Rename 2016"
Бронзов медалист в " WWEHD Tough Enough 2016"
Бронзов медалист в " WWEHD Дебати 2016 "
5 Звезден мач vs undertakker на 8 Март 2017 (Chess)

thexspecial
Нямам големи очаквания от турнира, но все пак това е SmackDown live и знам, че те винаги ни изненадват и правят нещата по-хубави, от колкото можем да си представим.

За сега е ясно, че Стайлс/Оуенс ще бъде мача на вечерта. Очаквам да им дадът малко повечко време да направят добър мач от качество. Надявам се да видим повече финишъри, но да не стане пък боза. Мога да кажа, че сега тези 2-мата са най-добрите суперзвезди в Смака и очаквам доста силен мач и минимум **** и победа за Феноменалният - Ей Джей Стайлс!

От женския мач очаквам победа за отбора на фейсовете. Нямам какво друго да коментирам.

Доста силно се съмнявам от WWE да са решили точно Брийзанго да отнемат титлите от Усотата, но честно казано аз го очаквам и ще се радвам. Наистина ще е доста свежа и непредвидима промяна, която ще се отрази добре на Тайлър Брийз, който може да грабне 1-вата си титла във федерацията.

Шинске срещу Зиглър ще си бъде много добър мач според мен и очаквам да бъде 2-рият най-добър мач за вечерта. Победата е ясно, че ще отиде при Шинске на 101%. 2-мата си приличат обаче по стил и очаквам интересен мач, стига да им се даде нужното време да се сработят.

МЕ тайм. Просто пълна боза.. Честно да ви кажа след силните изяви на Махараджа в последните седмици, очаквам вече той да победи Ортън. Това ще е много голяма грешка, защото ще е много тъпо Ортън да загуби точно от Джиндър, но пък ако той вземе титлата, ще имаме шанс да гледаме Русев срещу Джиндър, защото имат сметки за уреждане още от Рау. Аз съм оптимист за нов шампион, защото на Договора в Куфара ще очаквам Русев да вземе най-после най-престижната титла на WWE - WWE Title.
imgur.com/UsTOOw8.gif

Победител в ,,Rename 6"
Победител в ,,Познай песента"
Победител в ,,Euro 2016 Predictions"
Победител в ''WWEHD 8 Ball Pool Tournament - СЕЗОН 1''
Сребърен медалист в ''Като Две Капки Вода - Сезон 2''
Сребърен медалист в ''WWEHD Tough Enough 2016''
Сребърен медалист в ''Лигата на Агента 1''
Бронзов медалист в ''WWEHD Orator 2016''
WWEHD Meltzer's Champion (1 time)
Old WWEHD Federation - Hardcore Champion (2 times)

RoodeClub
Турнир, от който половината е пълнеж, хич не е на добре работата. SmackDown не успяха да се оправят много добре след разместването на звезди и бивши джобъри се бият за титли. В случая на Брийзанго съм по-позитивен, тъй като са интересни и има какво да покажат, но Махал, дори и в последния месец да бе изграден като най-големия хийл в историята, просто не виждам каква заплаха е за Ортън и няма как да ни накарат да вярваме, че ще е нещо сериозно, най-вероятно мургавият ще е "опасен" още месец-два максимум и после пак на дъното.
Стайлс и Оуенс най-вероятно ще са топ-а, тъй като Оуенс често участва в добри мачове, а Стайлс...си е Стайлс, на него му е вродено да е невероятен. Друг качествен мач, но едва ли на нивото на първия, е Накамура - Зиглър, при които обаче има шанс да е провал.
В крайна сметка не очаквам много, но винаги съм отворен за изненади и ще съм доволен ако наистина има такива!
WWEHD Fеderation

WWEHD Championships
World Champion - 2 Times

Игри и Конкурси
Undefeated Streak 5-0

WWEHD Slammy Awards
2015:
Федерация на годината
2016:
Модератор на годината
Колаборация на годината

THE BROOD
Според мен Русев ще дойде в Неделя за Ответен Удар да започне вражда с Махал особено и,като е новия шампион с помощта на братята Синг иначе както и при червените така и при сините втория турнир според мен ще е по добър визирам Договора в куфарчето Smile

TheViper4511
Според мен турнира е обещаващ и очаквам да има добри мачове и дано изненади,като има впредвид отборните титли да отидат при Бриийзанго.Мача на Оуенс Стайлъс със сигурност ще бъде на ниво без съмнение.Зиглър и Накамура също са сигурни и мисля че ще изкарат доста добър мач,но ако искат враждата да продължи и да е интересна трябва да победи Зиглър според мен.Махал и Ортън ще направят един класически мач,но тук ако Махал вземе титлата ще бъде трагедия.. Зейн и Корбин също очаквам да направят добър мач както и Харпър и Роуа.Жените няма кво да коментирам победителите са ясни.. а те са отбора на Нейоми.
s2.postimg.org/h0eaw30vd/tumblr_static_filename_640_v2.jpg

Championships & Accomplishments

WWEHD CHAMPION 1 Time
[Reign 28 Days]

WWEHD Tough Enough 2017 - 2-ро място

http://vbox7.com/user:rko45
Moneymaker
Няма какво толкова да описвам турнира, то се е видяло, че ще има не повече от 1-2 мача максимум които ще си струват.Единият е Стайлс-Оуенс, като очаквам тези двамата да се разбият, заслужаваха да са в МЕ-а, ама чеп! Все пак е ясно, че ще откраднат шоуто, то няма и друг мач който да ги конкурира де.Предвиждам победа за Стайлс, не знам защо така си мисля, малко ще е добре да има раздвижване около Щатската титла.Другият мач към който имам някакъв интерес е Накамура - Зиглър, обаче тук победителят е адски ясен и това лееко убива интригата, а интрига в кеч мач не е лошо да има понякога.Все пак ще се получи хубав сблъсък, дано се сработят двамата, Накамура сега е момента да бъде пушнат, но продължавам да твърдя, че тоя човек се нуждае от мениджър, адски нелепо ще е ако е в МЕ сцената и не може да върже едно читаво промо.От останалите сблъсъки има доста пълнеж, но силно желая Брийзанго и Махал да загубят мачовете си. Сори мотори, но с такива образи Смака започна да пада стремглаво надолу.Особено Махал искам да бъде победен за 10-тина минути, а ако вземе титлата... Не ми се мисли как ще недоволстват в IWC, но с право! Не може да си бил джобър от 95 % в престоят си във федерацията и сега внезапно за няма и месец изграждане да спечелиш най-ценната титла във федерацията, отделно нямах да имам против ако Махал беше взел поне една мидкард титла или изобщо някаква титла, но в такъв случай съм твърдо против победа за Махараджата.Като цяло слаби ми са очакванията от турнира, но точно тогава може човек да бъде изненадан и опроверган от продукта, но пак е слабо вероятно.Ще видим как ще се развият нещата след турнира.

Фен на годината (2016)

RoodeClub
Резултати
WWE Championship
Jinder Mahal def. Randy Orton

United States Championship
Kevin Owens def. AJ Styles via Count-out

SmackDown Tag Team Championship
The Usos def. Breezango

Shinsuke Nakamura def. Dolph Ziggler

Sami Zayn def. Baron Corbin

Natalya, Carmella & Tamina def. Naomi, Charlotte Flair & Becky Lynch

Luke Harper def. Erick Rowan

Tye Dillinger def. Aiden English

WWEHD Fеderation

WWEHD Championships
World Champion - 2 Times

Игри и Конкурси
Undefeated Streak 5-0

WWEHD Slammy Awards
2015:
Федерация на годината
2016:
Модератор на годината
Колаборация на годината

Moneymaker
Официално видяхме един доста постен турнир под средното ниво което ни предостави Смака след драфт-а през 2016-а.Наистина това е първият турнир на Сините който лично мен не ме остави с някакви надежди за положително и розово бъдеще за Смака, дано нещата се оправят, но се съмнявам.Дори не ми се пише обстоен коментар, като от целият турнир очаквано имаше само два мача които даже не оправдаха очакванията и това бяха Накамура - Зиглър и Оуенс - Стайлс.Първият мач бе на ОК ниво, но сякаш нещо му липсваше, да... интригата и драмата, можеше да измислят някакъв по-завързан край, но не хайде да заложим на сигурното и да дадем чиста победа за японеца и отново Зиглър след толкова приказки да излезне като пълен loser.Мачът за щатската титла от своя страна беше най-добрият за вечерта няма спор, но очаквах малко повече точно от тези двамата все пак мога да кажа, че останах горе долу изненадан от завършека, защото предчувствах, че ще видим нов шампион, но явно програмата им не свършва до тук.Все пак добър финал, но за мен бе от калибъра на седмично шоу, а не от турнир, както и да е.Мачът за отборните пък си бе пародия, предвид образа на Брийзанго, прекалено много entertainment има при тях, иначе се радвам, че Усотата запазиха.Другите неща от шоуто... нелогична победа за Зейн, поредно закопаване за Корбин, който преди месец-два го гласяхме за МЕ сцената, но сега си джоби като класически мидкард хийл в WWE.Женските не си заслужават коментар, като дори шибаната титла не бе заложена, ето колко им пука за дивизията и напраскаха всичките пички в един мач.Харпър и Роуън бе напълно безличен мач който си крещеше пълнеж отвсякъде, все пак правилен и очакван победител и стигаме до МЕ.... Който мога да кажа, че си скипнах, но щом разбрах, че индийският талисман е взел титлата и се хванах за главата и не реагирах 5 минути поне, гледах като зашеметено теле след удар в главата.Колко иронии и ебавки имаше, че Махал ще грабне най-голямата титла във федерацията, а сега това е жестоката реалност.....Определено бе изненада, но от негативните.Не ми се изброяват причини нямам и желание да го правя, но искам да вметна, че сега Смака определено ще тръгне надолу откъм рейтинги и ако Ортън е скучен в момента, той поне е изградено име и е бъдещ член в HOF, докато Махал ще бъде човекът който ще се помни, че за един месец стигна до МЕ сцената, че и спечели титлата, а през другото време бе джобър от ранга на Зак Райдър, Хийт Слейтър, Кърт Хаукинс и така нататък.

Разочарован оставам от тази продукция на Сините, няма кво да стане.Давам им 4/10, защото съм фен на Арсенал Smile
Редактирана от Moneymaker на 22-05-2017 12:42

Фен на годината (2016)

mr_enchev

Когато прочетох тази новина преди време в главата ми се зародиха идеи за дълъг рейн с мидкард титла или тъпо заравяне както направиха с Труф когато се би за титлата. Но след като видях резултата ми се наложи да отворя ютуб за да вида дали наистина е станало. И да Махал е шампион! Той носи титлата била около кръста на много преди него. Дали ще стане като Кейн и ще я дропне до първия Смак. Предстои да разберем. Друго от турнира не съм гледал така, че това е от мен Smile
Игри и конкурси:
RENAME 3 - WINNER
WWEHD FIGHTER 2015
KING OF THE SITE 2015
WWEHD BATTLE ROYAL СЕЗОН 4
ПОБЕДИТЕЛ В СТАНИ МЕЙН-ЕВЕНТЪР 6

Награди слами:
ПОТРЕБИТЕЛ НА ГОДИНАТА ЗА 2014
АВТОР НА ТЕМА НА ГОДИНАТА 2014 - WWE КОМЕДИЯ
ПОТРЕБИТЕЛ НА ГОДИНАТА ЗА 2015
АВТОР НА ТЕМА НА ГОДИНАТА 2015
НАЙ-ПРОГРЕСИРАЩ ПОТРЕБИТЕЛ ЗА 2015
ПОСЛАНИК НА САЙТА ЗА 2015
МОМЕНТ НА ГОДИНАТА ЗА 2015 - АЗ СТАВАМ МОДЕРАТОР
КОЛАБОРАЦИЯ НА ГОДИНАТА ЗА 2015 (С HYPNOZE)
ФЕДЕРАЦИЯ НА ГОДИНАТА ЗА 2015 - WWEHD Federation
ВРАЖДА НА ГОДИНАТА ЗА 2016 (АДМИНИ С/У ПОТРЕБИТЕЛИ)
КОНКУРС НА ГОДИНАТА ЗА 2016 - WWEHD Дебати 2016
ИГРА НА ГОДИНАТА ЗА 2016 - Royal RumbleHD Challenger 2016

https://www.twitch.tv/mr_enchev
RoodeClub
https://www.youtu...o_k3LtIt4w

Oh Sadi shan vekho, Man sman vekho,
Punjabi munday jinviay khari ay chatan vekho
Sadi pechan vekho, jang da maidan vekho
Khauf day sehmay very kinvay nay haran vekho

Holy fuck...джобърчето Махал е WWE шампион и лице на Смака! От една страна се радвам, защото Ортън просто не става за шампион - еднообразен и скучен е от години, но от друга страна пък защо точно Джиндър, който преди месец джобеше на Моджо и NFL играч, има изненада, но не и логика?! Сега е шансът някак да наместят Русев във вражда с бившия му индийски враг, за да стане тотален сблъсък на джобъри, от който поне българите да сме доволни.
WWEHD Fеderation

WWEHD Championships
World Champion - 2 Times

Игри и Конкурси
Undefeated Streak 5-0

WWEHD Slammy Awards
2015:
Федерация на годината
2016:
Модератор на годината
Колаборация на годината

sdw
Защо някои си мислят, че сценаристите на смак и рау са различни?
Иначе турнира беше абсолютно преходен и някак си умишлено не го разгънаха. Това се видя още в първия мач. Направете просто разлика на мача Накамура-Сами Зейн и Накамура-Зиглър. В първия дебют видяхме горе долу целия му арсенал. В сегашният дебют умишлено видяхме скриване на пълния потенциал и арсенал на краля. И въпреки това мача беше най-интересния за вечерта. Просто всичко, което прави този човек е уникално и дори в мач, в който той показва едва 30 процента от арсенала си, е по-хубав от най-хубавият мач на Роман Рейнс. AJ и Оуенс беше вече затвърждаващото доказателство, че турнира е преходен, с типичен букинг като на седмично шоу. Мачът започна обещаващо и имаше доста интересни предпоставки да стане 5-звезден. И като се замисля, така само загатнаха какъв мач могат да направят на Съмърслам.

Отидете до форум